Müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak yeni nesil güvenlik cihazlarının/yazılımlarının sorunsuz bir şekilde devreye alınabilmesi ve bakımını sağlar.

Kurulum Hizmetimiz

Güvenlik ürünleri ve bileşenlerinin uygun şekilde kurulabilmesi için ihtiyaçlar belirlenerek, proje planlarına uygun olarak kurulum çalışmaları başlatılmaktadır.

 Kurulum öncesinde yapılacak topolojik ön analiz sayesinde planlana termin süresinde sorunsuz bir geçiş yapılması hedeflenmektedir.

Ürünler, en stabil oldukları bilinen versiyonları ile kurularak, sistem en yüksek güvenlik ve erişilebilirlik seviyesinde teslim edilir.

Kurulum hizmetleri, Comsec teknik mühendisleri veya yetkili iş ortaklarımız tarafından gerçekleştirilir.

Yapılandırma Hizmetimiz

Tedarik edilen ürünlerin ve bileşenlerinin gerekli sistem, ağ ve güvenlik bileşenleri ile entegrasyonu sağlanmaktadır.

Müşteri ortamında mevcutta kullanılmakta olan güvenlik ürünleri ve bileşenlerinin rutin ve ihtiyaca göre yapılandırma çalışmalarının entegrasyonun sağlanması.

Gerçekleştirilen tüm yapılandırma çalışmaları raporlanarak teslim edilmektedir.

İşletim Bakım Destek Hizmetimiz

Comsec Bilişim Teknik personeli tarafından verilen eğitim ve çalıştaylardan sonra, güvenlik sistemlerinin operasyonel yönetimi konusunda destek hizmeti verilmektedir.

İşletim desteği hizmeti, sistem, ağ ve güvenlik bileşenlerinin verimli olarak kullanımlarının sağlanması amacıyla verilmektedir. Sistem, ağ ve güvenlik bileşenleri isteğe bağlı olarak uzaktan ya da müşteri lokasyonunda, yarı zamanlı ya da tam zamanlı olarak bileşen izleme, yapılandırma desteği, sorun/arıza giderme desteği ve bakım operasyonlarından oluşmaktadır.

Eğitim Destek Hizmetimiz

Güvenlik ve Network ürünlerinin, yönetici ve kullanıcı seviyelerinde teorik ve uygulamalı eğitimlerinin sertifikasız olarak müşteri lokasyonunda verildiği hizmettir

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.