Kurumlar IT Altyapılarını daha sade hale getirmek , uygulamaları ve verileri daha efektif kullanmak İçin sanallaştırma çözümlerini daha detaylı değerlendirmelidir.

SANALLAŞTIRMA

 Kurumlar IT Altyapılarını daha sade hale getirmek , uygulamaları ve verileri daha efektif kullanmak İçin sanallaştırma çözümlerini daha detaylı değerlendirmelidir. Mevcut sunucu alt yapılarından makisimum fayda sağlanabilmesi için uzman ekibimiz ve sanallaştırma çözümlerimiz  ile yatırım ,işletme ve bunların yönetimi tarafındaki maliyetlerinizi ciddi oranda düşürebiliriz.

Sunucu Sanallaştırma

Birçok fiziksel sunucuyu, tek bir fiziksel sunucu üzerinde toplayarak( konsolide ederek) sunucu kaynaklarınızı çok daha verimli kullanabilirsiniz.

 Masaüstü Sanallaştırma

Yönetilen bir hizmet kapsamında masaüstü sanallaştırması ile sürekli değişen kullanıcı taleplerine çok daha hızlı cevap verebilirsiniz.Masaüstü bilgisayarlarının sanallaştırılması, veri merkezine taşınması, son kullanıcılara LAN veya WAN üzerinden sunulması, Provisining teknolojisi ile disk imajlarını sanal desktoplar arasında paylaştırmasını sağlayabiliriz. Masaüstü sanallaştırma çözümü ile binlerce masaüstü sistemini tek bir imaj kullanarak kolayca yönetebilirsiniz

Uygulama Sanallaştırma

Kuruma ait mevcut uygulamalarınızı, son kullanıcı bilgisayarlarına yüklemeden önce  güncel ve güvenli bir şekilde hizmet olarak dağıtabilirsiniz. Comsec Bilişim olarak Uygulama sanallaştırma çözümlerimiz ile yatırım, destek ve son kullanıcı maliyetlerini düşürürken, verimlilik, performans ve veri güvenliği gibi konularda da hız ve esneklik sağlayabilirsiniz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.