Kurumların iş sürekliliklerinin temelini kurumun belirlediği politikalar, standartlar, yasal yükümlülükler meydana getirmektedir

İş Sürekliliği

Kurumların iş sürekliliklerinin temelini kurumun belirlediği politikalar, standartlar, yasal yükümlülükler meydana getirmektedir. İş sürekliliği projeleri gerçekçi, uygulanabilir ve uluslararası standartlara uygun olmalıdır. Bu hizmet beraberinde kurum içi iş sürekliliği bilincinin yerleşmesine katkı sağlar. İş sürekliliği planlamalarının uygulanabilirliğini ölçmek amacıyla kapsamlı testler ve analizler yapılmalı, sürdürülebilirliğin olması için iş sürekliliği planlamasının ( BCP ) güncel olması sağlanmalıdır.

Comsec Bilişim sunduğu iş sürekliliği çözümü ile değişen ihtiyaçları anlamaya yönelik bir farkındalıkla PUKO (Planla, Uygula, Kontrol et, Önlem al) felsefesiyle tasarımdan uygulamaya kadar her aşamayı kapsamakta ve yönetmektedir.

Kritik iş süreçlerinize etki edecek olaylara karşı hazır olmak ve bu koşullarda sürecin planlandığı şekilde devamını sağlamak için iş sürekliliği kurumların olmazsa olmazıdır.

 

** HİZMET **

  • BS 25999 / ISO 22301
  • BS 25777 / ISO 27031
  • İş Sürekliliği Planlaması (BCP)
  • Felaket Kurtarma Planlaması (DRP)

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.