Tüm uygulama, program ve verilerinizin sanal bir sunucuda depolanması sistemine bulut bilişim denmektedir.

Bulut Bilişim  & Office 365 Çözümleri

Tüm uygulama, program ve verilerinizin sanal bir sunucuda depolanması sistemine bulut bilişim denmektedir. Yani internetinizin olduğu her yerde elektronik cihazlarınız aracılığı ile bu bilgi ve verilere kolayca ulaşabildiğiniz hizmetlerin tamamına Bulut Bilişim veya Bulut Teknolojisi denmektedir

Bulut Bilişim Çeşitleri;

Public Cloud (Genel Bulut); Genel bulut uygulamaları, depolama ve diğer kaynaklar bir hizmet sağlayıcı tarafından genel kullanıcılara sunulurlar. Bu hizmetler ücretsiz erişimlidir veya kullanım başına ödeme modeliyle ücretlendirilirler. Genel olarak, Amazon Aws , Microsoft Azure ve Google cloud   gibi genel bulut sağlayıcıları kendi altyapılarını işletir ve sadece İnternet aracılığıyla erişim sunarlar

Private Cloud (Özel Bulut); Özel Bulut teknolojisini kullanan firmalara örnek olarak Microsoft  Hyper-v ve vmware ürünlerini gösterebiliriz. Private Cloud sisteminde kurulan yapı özel olduğu için veriler ve bilgiler sizin kontrolünüzde olur.

Hybrid Cloud ( Karma Bulut ); Public Cloud ve Private Cloud’un birleşiminden ortaya çıkan, güvenliğin ve gizliliğin ön planda olduğu yerlerde kullanılan teknolojidir.

Community Cloud ( Topluluk Bulut);  Birkaç şirket ile ortak kullanılan hizmetleri barındıran bulut teknolojisidir. Topluluk üyeleri uygulama ve verilere erişebilmektedir.

Neden Bulut Teknolojisi;

Her zaman çalışır durumdadır.

Kaynaklarınızı yükseltip azaltmak tamamen sizin kontrolünüzdedir.

Kontrol paneliyle kaynaklarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Sunucu, lisans ya da yükseltme maliyetlerini düşürebilirsiniz.

 

Office 365;

İhtiyaç duyduğunuz her an, her yerde, istediğiniz zaman ve istediğiniz cihazda çalışın.

Office’iniz hareket halinde, her yerde

İster ofisinizde ister hareket halinde çalışın, tanıdık, birinci sınıf üretkenlik araçlarına sahip olursunuz. Office uygulamaları, üstelik her zaman en son sürümleriyle PC/Mac bilgisayarınızdan ya da iOS, Android™ veya Windows cihazlarınızdan belgeleri oluşturmanıza, düzenlemenize ve herkesle gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza olanak tanır.

Profesyoneller için araçlar

Marka adınızın tanınması için işletme sınıfı e-posta adresinizi şirket adınızla markalayın ve kolayca oluşturulabilen özelleştirilmiş pazarlama malzemeleriyle işlerinizi pazarlayın. E-posta ve anlık iletiden sosyal ağlara ve görüntülü konferansa kadar bir dizi iletişim aracından yararlanarak müşteriler ve iş arkadaşlarıyla daha iyi bağlantı kurun.

Ekip çalışması için araçlar

Kullanıcı başına 1 TB depolama alanıyla, tüm dosyalarınız için bol bol yeriniz olur. Artı olarak, dosyalarınız çevrimiçi depolandığından, nerede çalışıyor olursanız olun, gereken zamanda şirketinizin içindeki ve dışındaki kişilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca çok taraflı HD video, içerik paylaşımı ve paylaşılan takvimlerle, ekibinizle her zaman eşitlenmiş durumunuzu koruyabilirsiniz.

Kolay kurulum ve yönetim

Adım adım yönergelerle, kullanıcıları kolayca ayarlayabilir ve kısa sürede hizmetleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm hizmetlerinizi yönetmek için kullanımı kolay yönetim merkezine her yerden erişebilirsiniz. Office 365, sizin BT işlemlerinizle de ilgilendiğinden, hizmetleriniz her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır ve güncel kalır.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.