2015 Yılında faaliyet göstermeye başlayarak kurumsal müşterilere yönelik niş üreticilerin servis noktası görevini üstlenerek danışmanlık faaliyetlerini yürütmektedir.

Comsec Bilişim,niş üreticiler ile birlikte kapsamlı ve kompleks projelere danışmanlık hizmeti vermektedir.Üretici bağımsız çalışma prensibi ile müşterisi ile üretici arasında tampon görev üstlenmektedir.Profesyonel yönetim ekibiyle vendor yönetimi sağlayarak müşterinin gerçek ihtiyaçlarını marka bağımsız olarak tespit ederek doğru çözüm için rekabetçi koşullar oluşmasını sağlar.

Comsec Bilişim hizmet odaklı çalışan danışmanlık ve teknik destek hizmet firması olarak profesyonel hizmetlere çok değer verir.Müşteri altyapısını uçtan uca analiz ederek kurulum ve entegrasyonun en doğru şekilde ve iş planına uygun şekilde tamamlanmasını sağlar.

Comsec Bilişim daima müşterisin yanında durararak yapılan yatırımların en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.Kritik müşterileri için aktif aktif veya aktif pasif Datacenter projeleri kurgulayarak ,müşterinin taleplerine yönelik olarak felaket kurtarma seneryoları ve iş sürekliliği için çözümler üreterek danışmanlık hizmeti verir ve bizzat bunları sahada uygulayarak raporlar.

Dünya sanallaşıyor ve konsolidasyon sürecinden geçiyor.Comsec Bilişim konsolidasyon konusunda ciddi deneyime sahip uzman kaynağı ve iş ortakları ile bu süreci başarılı bir şekilde sonuçlandırıyor. 

 

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.