SENTINELONE uç nokta güvenliği 21KAS
SENTINELONE uç nokta güvenliği
SentinelOne Singularity güvenlik platformu, hassas bilgi içeren verileriniz için, günümüzün karmaşık tehditlerine karşı daha verimli koruma sağlayarak, SOC ve BT Operasyon Ekiplerini güçlendirir.
 PROOFPOINT E-MAIL SECURITY 21KAS
PROOFPOINT E-MAIL SECURITY
Gelen kutunuzdaki tehditleri engellemenin en kolay yolu Proofpoint e-posta koruması çözümleri (bir bulut hizmeti olarak veya bina olarak dağıtılmaktadır) malwarelere ve aynı zamanda malware içermeyen tehditlere karşı koruma sağlar. Granüler filtreleme ile spam, graymail ve diğer istenmeyen e-postaları denetler. Süreklilik özelliği sayesinde, e-posta sunucunuz hata verdiğinde bile e-posta iletişimini akıcı tutmanıza yardımcı olur. E-posta sahtekarlığına karşı koruma çözümüyle Proofpoint; Gönderen-alıcı ilişkisi Alan adı E-posta başlık bilgileri ve zarf özellikleri E-posta içeriğini analiz ederek tam koruma sağlar. Granüler filtreleme ve kontrol özelliği ile; İstenmeyen e-posta Dolandırma amaçlı sahte e-posta Toplu e-posta Kimlik avı e-postası Malware Yetişkin içerikli e-posta Düşük öncelikli e-postaları kolayca filtreler. Detaylı Görünürlük; Karantinalar Güvenli / engelli listeleri Toplu posta teslimatı listelerini kullanıcıların kendilerinin kolayca takip edebilmesini sağlar.
Network Load Balancer 28MAR
Network Load Balancer
Network Load Balancing, Network yükünü dengeli dağıtarak, uygulamaların ölçeklenmesini sağlayan servisin adıdır. Hataları tolere ederek son kullanıcıların sunuculara dağılımını yapar. Gelen trafik sunucuların önüne konan bir yük dağıtıcı (Load Balancer) ile karşılanarak kurallar çerçevesinde asıl işi yapacak olan sunucuya yönlendirilir.
Fortinet NAC (Network Access Kontrol) 24ŞUB
Fortinet NAC (Network Access Kontrol)
Ağımıza bağlanan cihazların sayısı gün geçtikçe artmakta ve saldırı yüzeyide buna bağlı olarak artmaktadır.Ağınızda yönetebildiğiniz cihazlarınız (Mobil cihazlar,PC,Laptop) Yönetemediğiniz cihazlar (Çalışanlarınızın veya misafirlerinizin beraberinde getirdikleri device lar.Çoğu IoT cihazları ;akıllı buzdolapları,akıllı ampuller,VoIP telefonları,Güvenlik sistemleri 3D yazıcılar,vb.
Rubrik Yeni Nesil Yedekleme Çözümü 24ŞUB
Rubrik Yeni Nesil Yedekleme Çözümü
Rubrik bütünleşik yedekleme, kurtarma ve veri yönetim çözümleri üreticisidir. Rubrik hiçbir lisans, ek yazılım ya da donanıma ihtiyaç duymaksızın liner olarak sınırsız büyüyen ve tüm yedekleme bileşenlerini kendi üzerinde barındırarak kurumlara toplam sahip olmada %50’ye varan bir maliyet avantajı sağlayan bir teknoloji sunar.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.